SĂ MAI SPUN CÂTE CEVA... SĂ NU MAI SPUN.... Aceasta este marea mea dilemă, mai ales că am o sumedenie de frați și prieteni pe care n-aș vrea să-i necăjesc cu nici un chip. Să mai incerc și de data aceasta cu toată dragostea pe care vă rog să o căutați cu sinceritate în cele câteva gânduri care urmează. * Nu știu să umblu pe internet. Acest colțișor de "câte ceva" este afișat de rude și prieteni și este singurul care apare sub semnătura mea. Dacă se mai întâmplă să … [Citeşte mai departe...]
Rezultatele căutării după: Franck
Concerte de inaugurare a orgii clasice – Timisoara, 15 – 16 Iunie 2012
Conferința Banat, Biserica Adventista de Ziua a 7-a ,,Betania” Timișoara Universitatea de Vest din Timișoara - Facultatea de Muzică Colegiul Național de Artă ”Ion Vidu” din Timișoara Filarmonica Banatul din Timișoara CONCERTE DE INAUGURARE A ORGII CLASICE Str. Independenței, Nr. 19 (cartier Bălcescu) 15 – 16 iunie 2012 Vineri 15 iunie ora 20 -22 Concert de muzică religioasă Bun venit. Pastor Teofil Brînzan. Corul Colegiului Național de Artă ”Ion Vidu” din Timișoara. Dirijor Prof. … [Citeşte mai departe...]
